Visits: 20

Ēkas energosertifikācijas laikā tiek noteiktas jaunbūves vai esošas ēkas, vai tās daļas energoefektivitāte un tiek izsniegs ēkas energosertifikāts. Ēkas energosertifikāts satur informāciju par ēkas enerģijas patēriņu apkurei, karstajam ūdenim, apgaismojumam, ventilācijai un dzesēšanai. Papildus tam tiek identificēti iespējamie energoefektivitātes pasākumi enerģijas patēriņa samazinājumam.
Energosertifikāts nepieciešams projektējamai, rekonstruējamai vai renovējamai ēkai, lai ēku pieņemtu ekspluatācijā vai pārdotu. Energosertifikāts tiek sagatavots arī esošām ēkām gadījumos, ja tiek plānoti energoefektivitātes un renovācijas pasākumi, lai plānotu noteiktus enerģijas patēriņa pasākumus un būtu iespējams noteikt sasniedzamos energoefektivitātes mērķus ēku renovācijas gadījumā.
Novērtējot ēkas energoefektivitāti un izsniedzot energosertifikātu nepieciešamības gadījumā Ekoloģiskās arhitektūras biedrība spēj veikt nepieciešamos instrumentālos mērījumus kā piemēram, ēkas termogrāfija, norobežojošo konstrukciju siltumcaurlaidības mērījumus, nosakot reāli sasniegtās U vērtības u.c.

Vairāk par šo mūsu darbības virzienu atradīsiet šeit: https://latsolar.lv/blog/

Būsim priecīgi Jums palīdzēt! Pirmā konsultācija ir bezmaksas un tajā piedalās arī energoauditors.

Sazinieties ar mums, lai norunātu pirmo konsultāciju:

e-pasts: ivo@koksne.com, vai pa tālruni piezvanot šefam: +371 29299754

© 2023 KOKSNE.ORG