Visits: 455

Akumulatora leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14,4V Professional

12,50 €
INSTRUMENTA NOMAS MAKSA DIENNAKTĪ
Krājumā: pieejami 1
Preces apraksts
Brand: Bosch
Nomas instruments. A+ kategorija. Drošības nauda 120 EUR. Cena norādīta par instrumenta - Akumulatora leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14,4V Professional diennaktī. Foto un video ir informatīva nozīme.

Nomas komplektā ietilpst Akumulatora leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14,4V Professional, 2 NiMh akumulatori 1,5 Ah un lādētājs. Profesionāls instruments no laikiem, kad Bosch vēl nebija sācis taupīt uz profesionālo instrumentu materiāliem. Labākā mobilā ēvele joprojām pēc daudziem gadiem. Ja redzat e-bay, nopērciet sev vienu tādu, nenožēlosiet, NiMh akumulatoru pārējas uz LI akumulatoriem šodien nopērkamas lēti, bet mums patīk izmantot oriģinālos NiCd akumulatorus 🙂

Akumulatora leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14,4V Professional

GWS 14,4 V ir maza, ērta leņķa slīpmašīna, ko darbina 14,4 V akumulators. Tā nodrošina augstu darba komfortu, pateicoties tās plānajam dizainam, Softgrip oderēm un mazam galvas korpusam, kas ir ideāli piemērots griešanai grūti sasniedzamās vietās. Tūlītēja diska nomaiņa bez instrumentiem, pateicoties SDS-pro sistēmai, un ilgs nepārtraukts darbības laiks, pateicoties 1,5 Ah Ni-Mh akumulatoram.
Pamatinformācija
Ierīces tips Leņķa slīpmašīna

Pilnas uzlādes laiks 0,5h

Vārpstas vītne M14
Diska diametrs 100 mm
Apgriezieni bez slodzes 12 500 apgr./min

Slēdža slēdzene jā

Vārpstas slēdzene jā

Svars 2,1 kg

Akumulatora ietilpība: 1,5 Ah.

Akumulatora spriegums: 14,4 V.

MADE IN GERMANYDalīties ar šo preci savu draugu vidū
Akumulatora leņķa slīpmašīna Bosch GWS 14,4V Professional